** Hotel Arnica /ubytovanie Haj

Hotel Haj Arnica
 
Ubytovanie Krušné hory Háj pod Klínovcem : Vitajte v horskom hoteli rodinného typu, ktorý sa nachádza v malebnej dedinke Háj pod Klínovcem, a ktorý zaručene splní Vaše očakávania na ubytovanie v Krušných horách. Ponúkame Vám možnosť ubytovania v dvoj až päťlôžkových izbách s vlastným sociálnym zariadením, televíziou a bezplatným pripojením na internet pomocou wifi. Celková kapacita hotela je 48 lôžok. Radi u nás privítame aj Vaše ratolesti, na ktoré sa tešíme a sme na ne pripravení (detská postieľka, vysoká detská stolička, detský príbor). V prípade nepriaznivého počasia je v hoteli malý detský kútik a spoločenské hry na zapožičanie (Človeče nehnevaj sa, šach, karty, pexeso, papiere a pastelky a i.).

Každý hosť nášho hotela môže využiť veľký pozemok s vysokými stromami, volejbalové ihrisko, detské ihrisko, upravenú plochu pre odpočinok na slniečku, vonkajší pingpongový stôl, ohnisko pre táborák, udiareň s vonkajším grilom alebo odpočinkovú zónu. K dispozícii je záhradná reštaurácia, kde sa od jari do jesene za priaznivého počasia podáva večera pripravovaná na vonkajšom grile.

Kto si chce oddýchnuť, má u nás na Arnice v Krušných horách veľa možností. Príďte a presvedčte sa o tom sami!

Hotel Arnica Háj pod Klínovcom ubytovanie
Ubytovanie je v dvoj až päťpostelových izbách so sociálnym zariadením, televíziou a možnosťou pripojenia k internetu. Na vyžiadanie Vám na izbu pred Vaším príchodom pripraví detskú postieľku s perinkou a obliečkami. V niektorých izbách je možnosť jednej až dvoch prísteliek. Možnosť ubytovania aj jednej osoby na izbe. Uprednostňujú sa týždenné pobyty. Školy a ďalšie spoločenské akcie dohodou.

Háj pod Klínovcem ubytovanie hotel Arnica reštaurácia
Reštaurácia s horiacim krbom a dobre vybavená kuchyňa zabezpečuje teplé jedlá po celý deň v príjemnej rodinnej atmosfére. Raňajky - sú podávané formou švédskeho stolu. Obed podľa jedálneho a nápojového lístka a večere sú trojchodové. Priestory reštaurácie a hotela je možné využiť na rôzne oslavy, svadby, akcie a večierky. Pre malých stravníkov je pripravená detská jedálenská stolička a príbor.

Arnica horský hotel ubytovanie Vejprty Háj pod Klínovcem služby
Pri hoteli sú dve parkoviská - zdarma, bez ostrahy. Jedno z parkovísk je vhodné aj pre autobus. V zime jazdí od hotela skibus. Pre obdobie jar, leto a jeseň je k dispozícii volejbalové a detské ihrisko vrátane miesta pre táborák. Dostatočný počet lavičiek a priestor na trávniku dáva možnosť pre pekný odpočinok na čerstvom vzduchu. Možno tiež využiť stolného tenisu a mnohých spoločenských hier. Domáce zvieratá sú povolené.

Dovolenka na horách hotel Háj pod Klínovcem ubytovanie Arnica aktivity :
V zimnom období jazdí od hotela Skibus na lyžiarsky areál Klínovec sever (najväčší v Krušných horách) 5,5 km upravovaných, umelo zasnežovaných zjazdoviek všetkých obtiažnosti, 7 vlekov, večerné lyžovanie, miniareál pre deti a začiatočníkov, požičovňa lyží, skiservis, lyžiarske školy. Pre bežkárov je k dispozícii cez 118 km bežeckých tratí. V ostatnom období ideálne podmienky pre horskú turistiku a cykloturistiku. V lete a na jeseň je okolie rajom pre zber húb a iných lesných plodín. V dosahu Božidarská rašeliniská, letecké múzeum v obci Kovářská, sfingy v Měděnci, zámok v Klášterci nad Ohří. Najbližšie krytý bazén - Hotel Nástup cca 900 m od Hotela Arnica. Letný aqupark v Klášterci n / Ohří cca 15 km od hotela - bazény, tobogány, kĺzačka. Ďalej je možné navštíviť celoročne otvorený svet vodnej zábavy v Marienbergu v Nemecku (plavecký bazén, bazén s umelými vlnami, dlhý tobogán, divoká rieka).
O ďalších možnostiach športového vyžitia alebo tipov na výlet sa, prosím, informujte na recepcii.
Hotel Haj Arnica - Malé zvieratka (psi) majú vstup do hotelu dovolenýHotel Haj Arnica - Pri hotely je vlastné parkoviskoHotel Haj Arnica - hotel má reštauráciuHotel Haj Arnica - možnosť pripojenia na internetHotel Haj Arnica - k dispozícii letná terasaHotel Haj Arnica - Izby s vlastnou kúpelkouHotel Haj Arnica - Izby s vlastnou toaletou